Responsive image

Responsive image

Okna PCV

Ze względu na komfort użytkowania i optymalny stosunek ceny do jakości okna PCV cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia użytkownikom satysfakcję przez wiele lat ich użytkowania.

W ofercie MMalu znajdziecie Państwo okna PCV:

produkowane we współpracy z dwoma sprawdzonymi, europejskimi systemodawcami: Rehau i Brügmann. Najwyższa jakość okien PCV.

Responsive image

Okna drewniane

SOLENS to ekskluzywna marka stolarki drewnianej, adresowana do najbardziej wymagających klientów. SOLENS to szeroka gama wzorów, wysoka jakość i w efekcie niepowtarzalna atmosfera wnętrza.

Surowcem wykorzystywanym do produkcji okien Solens jest drewno sosnowe oraz mahoń meranti. Profil klejony z trzech warstw zapobiega powstawaniu naprężeń w ramie i skrzydle okna dzięki czemu cała konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Okno, które opuszcza produkcję jest zaimpregnowane, pomalowane podkładowo oraz nawierzchniowo. W całym procesie malowania stosowane są tylko i wyłącznie wodorozcieńczalne, akrylowe farby niemieckiej firmy Sikkens. W szerokiej palecie kolorów znajdują się zarówno farby kryjące jak i lazurowe, które pozostawiają widoczną strukturę drewna.

Standardowo cała stolarka wyposażona jest w okucia obwiedniowe niemieckiej firmy ROTO. Okna SOLENS produkowane są w 3 odmianach:

    • okna sosnowe - w wariancie sosna lita i sosna łączona
    • okna meranti
    • okna skrzynkowe

Responsive image

Okna drewniano - aluminiowe

Drewno i aluminium to idealne połączenie dwóch sprawdzonych w budownictwie materiałów. Dzięki nim uzyskano w oknach drewniano-aluminiowych najlepsze parametry użytkowe i estetyczne. Starannie wykonane z drewna klejonego profile wewnętrzne gwarantują nie tylko solidność konstrukcji, ale także skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Drewno daje poczucie ciepła i elegancji we wnętrzu. Aluminiowe profile zewnętrzne natomiast są materiałem niezwykle odpornym na działanie czynników atmosferycznych dzięki czemu nie wymagają konserwacji.

Standardowo możliwe jest zastosowanie rożnych kolorów od zewnętrznej i wewnętrznej strony okna, tak by dostawać kolorystykę okna równocześnie do fasady budynku jak i jego wnętrza.

Responsive image

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe produkowane w systemach Aluprof, są rozwiązaniem pozwalającym na osiągnięcie doskonałego efektu w zabudowie wymagającej zastosowania fasad czy konstrukcji o dużych gabarytach.

Malowanie proszkowe profili na dowolny kolor wg palety RAL lub COATEX umożliwia dostosowanie okien aluminiowych MMalu do indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie profili izolowanych termicznie pozwala na uzyskanie niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła.

Więcej