Responsive image

Drzwi PCV

Ze względu na komfort użytkowania i optymalny stosunek ceny do jakości dużą popularnością cieszą się drzwi zewnątrzne PCV.

W ofercie MMalu znajdziecie Państwo drzwi PCV produkowane we współpracy z dwoma sprawdzonymi, europejskimi systemodawcami:

    • Rehau
    • Brügmann

W swoim domu potrzebują Państwo drzwi zewnętrznych doskonale dopasowanych pod względem formy i koloru do wizerunku budynku. Muszą one także spełniać wysokie wymagania odnośnie komfortu i ochrony cieplnej. Wszystkie te właściwości spełnią drzwi GENEO, które zapewnią najwyższy komfort użytkowania - taki sam każdego dnia. Profile drzwiowe GENEO przodują w zakresie efektywnej ochrony cieplnej. Specjalna konstrukcja ramy, głębokość profili 86 mm i rdzeń z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO sprawiają, iż drzwi zewnętrzne GENEO to najlepsza odpowiedź na rosnące ceny energii. Dzięki nowoczesnym drzwiom zewnętrznym GENEO już dziś mogą Państwo bez trudu spełnić wymagania przyszłości! Drzwi GENEO to doskonała inwestycja w energooszczędność.

Niezwykle ważnym aspektem przy projektowaniu nowego systemu drzwiowego jest dla nas troska o bezpieczeństwo domowników. System drzwiowy GENEO zadba również o Państwa bezpieczeństwo, czy jesteście w domu, czy też poza nim. Sprawią to specjalne okucia, konstrukcja profili oraz inne mechanizmy zabezpieczające, które zostaną dobrane przez fachowych producentów w zależności od potrzeb.

Karta do ściągniecia

Drzwi zewnętrzne wykonane przez firmę MMalu z systemu REHAU Brillant-Design zapewniają skuteczną izolacyjność cieplną. Polecane są szczególnie do nowych budynków niskoenergetycznych lub przy termomodernizacji obiektów już istniejących. Pięciokomorowa konstrukcja profili oraz zastosowanie zbrojeń o dużych przekrojach nadają drzwiom zewnętrznym nadzwyczajną stabilność. Możliwe jest uzyskanie również podwyższonego stopnia odporności na włamanie aż do klasy WK 3 (ENV 1627).

Karta do ściągniecia