NASZE PRODUKTY

OKNA

Okna MMALU to propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza. Łączą w sobie bogate wzornictwo i nowoczesność, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych budynków. Projektujemy także nadające domowi niepowtarzalny charakter okna i drzwi na indywidualne zamówienie oraz rekonstruujemy zabytkową stolarkę do pałaców, dworków i rezydencji, której wykończenie jest wykonywane ręcznie z najwyższą troską o każdy detal. Nasze okna oferują wiele możliwości w zakresie projektowania, dzięki czemu można je optymalnie dostosować do potrzeb klientów.

 DRZWI

Drzwi MMALU to propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza. Łączą w sobie bogate wzornictwo i nowoczesność, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno do trady-cyjnych, jak i nowoczesnych budynków. Projektujemy także nadające domowi niepowtarzalny charakter okna i drzwi na indywidualne zamówienie oraz rekonstru-ujemy zabytkową stolarkę do pałaców, dworków i rezydencji, której wykończenie jest wykonywane ręcznie z najwyższą troską o każdy detal. Wiemy że drzwi to wizytówka domu. Za nimi jest to co dla Państwa najcenniejsze. Drzwi MMALU są bezpieczne i eleganckie. Do Państwa należy wybór pomiędzy gotowym wzorem lub  indywidualnym projektem.

 BRAMY GARAŻOWE

Mamy bardzo duże doświadczenie w montażu bram. Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Specjaliści MMALU rzetelnie doradzą Państwu jaką wybrać bramę.

 ROLETY

Dodatkowa izolacja i sterowanie światłem słonecznym według uznania – to zalety rolet zewnętrznych. Nasza oferta to możliwość dodatkowego komfortu użytkowania okien.

mogą być montowane w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację

duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów

napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania

 występują, w wersji rolet z możliwością zabudowy – roleta INTERMO (IT2000)

 ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe MMALU to niezwykle praktyczne osłony przeciwsłoneczne, które skutecznie chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem. 

Cechą charakterystyczną tego typu produktów jest swoboda regulacji kąta nachylenia lameli, co pozwala na wybór właściwego stopnia zaciemnienia. Wyprofilowane lamele w połączeniu z aluminiowymi elementami konstrukcyjnymi (kasety i prowadnice) nadają fasadzie nowoczesnego wyglądu. Przemyślana konstrukcja tego typu rozwiązań, pozwala także na tworzenie większych gabarytów konstrukcji, co sprawia, że są one często stosowane w przypadku dużych przeszkleń. Dzięki temu żaluzje doskonale sprawdzają się w zarówno w budynkach użyteczności publicznej oraz inwestycjach mieszkaniowych.

 pERGOLE

Pergole MMALU wykonane z aluminium, zakryte ruchomym dachem, idealnie dopasują się do Państwa koncepcji. Pergola może być zupełnie nowym elementem ogrodu, przedłużeniem tarasu albo znacznie zwiększyć przestrzeń kawiarni. Malowana na dowolnie dobrany kolor z palety RAL, wyposażona opcjonalnie w rolety, promiennik ciepła oraz rozmieszczone według uznania klienta oświetlenie, może być również ogrodem zimowym. Oferowane przez MMALU pergole są produkowane przez  firmę SELT – doświadczonego producenta osłoń przeciwsłonecznych, przy użyciu najwyższej klasy materiałów.

MMaluminium Beata Hass

Kadłubia 15A
68-200 Żary
NIP: 9281886921

 +48 530 102 805

 biuro@mmalu.pl

Salon sprzedaży

ul. Broni Pancernej 3B
    68-200 Żary

Odwiedź nas

Usługi

Okna pcv i aluminium

Drzwi pcv i aluminium

Bramy

Rolety

Żaluzje fasadowe

Pergole ogrodowe

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.